Лепной декор Decor-Dizayn

Ліпний декор Decor-Dizayn

Ліпний декор Decor-Dizayn

Поточні тенденції в галузі створення стильних інтер'єрів надихнули фахівців компанії Decor-Dizayn виробництво неординарної колекції ліпного декору. Продукт виготовляється з дюрополімеру - матеріалу, який відповідає вимогам і перевагам 99% клієнтів.

 Інноваційний сировину дає можливість виготовляти матеріали преміального рівня з можливістю їх подальшого фарбування. Купити Decor-Dizayn пропонує компанія «Гільдія Декору» на максимально вигідних для клієнта умовах.

 Переваги ліпного декору
Ліпний декор Decor-Dizayn відомого виробника - унікальне поєднання розкоші, привабливості і високої якості. Продукція має масу переваг, серед яких:

Високий рівень міцності - матеріал не боїться механічного впливу;
Після монтажу не відбудеться усадки, що часто трапляється з аналогами з поліуретану;
Екологічно чистий продукт повністю безпечний для людини - не містить отруйних речовин;
Стійкість до високих, низьких температур і їх перепадів;
Вітчизняний продукт коштує в кілька разів дешевше, ніж альтернативи від інших торгових марок.
 

Застосовуючи ліпний декор «Декор-Дизайн», ви можете експериментувати і фантазувати, створюючи нетривіальні дизайни для оформлення інтер'єру.
 

Ліпний декор з Південної Кореї

Ліпний декор з Південної Кореї

Наш Салон-магазин "Гільдія Декору" представляє новий напрям в сегменті декоративної інтер'єрної і екстер'єрної ліпнини виробництва Південна Корея ТМ «Декор-Дизайн». У виробництві декоративних профілів (молдингів, карнизів, плінтусів, панелей) використовується новий, сучасний, вологостійкий і екологічно чистий матеріал з пресованого полістиролу, з вмістом деревного вугілля. Високотехнологічне виробництво дозволяє створювати неперевершене декоративне оздоблення виробiв не доступні за своїм багатством і стилем жодному іншому виробникові. При цьому стилізація під золото, срібло, дерево, платину, і т.п. дозволяє істотно прискорити втілення найсміливіших задумів Дизайнерів і Архітекторів, істотно скоротивши витрати і терміни, при цьому домігшись високого рівня якості інтер'єру (або екстер'єру). Чудова стійкість до атмосферних явищ і вологості, значно розширюють сферу застосування, наприклад: декорація фасадів, ванних кімнат, меблів, камінів, а так само більш традиційне застосування для оформлення та оздоблення квартир, котеджів, готелів, кафе, офісів, магазинів і т.д. Багет легко піддається різанню, простий в монтажі, можливе кріплення на рідкі цвяхи. Термін його експлуатації не обмежений, також відсутня усадка і деформація. Ми пропонуємо повну гаму інтер'єрного багета самих різних стилів: від класичного до сучасного і запрошуємо до співпраці дизайнерські студії, будівельно-оздоблювальні компанії, будівельні магазини, організації з постачання. Висока якість, зростаюча популярність, забезпечують стійкий попит на дану продукцію. Розширення асортименту оздоблювальних матеріалів, безсумнівно, приверне нових покупців в Ваші салони і магазини, а також створить затишок у Ваших домівках та офісах. Гнучка цінова політика і грамотний менеджмент дозволяють нам завжди знаходити компроміси і йти вперед разом з Вами. Основою нашого бізнесу є тісні і взаємовигідні відносини з клієнтами незалежно від масштабу їх бізнесу.