Ліпний декор Veos

Ліпний декор Veos

Ліпний декор Veos

Ліпний декор Veos - продукт українського виробництва, виготовлений з якісного пінополістиролу. Матеріал розрахований на створення стильних оформлень фасадів, простий у використанні, дозволяє втілювати в життя практично будь-які творчі ідеї.

Ліпний декор українського бренду має такі особливості:

  1. Матеріал захищений від розвитку цвілі і грибків. Не псується в умовах підвищеної вологості, не схильний до гниття. Не розсихається на сонці - відмінно підходить для експлуатації в умовах вулиці.
  2. Висока міцність. Пінополістирол має невелику вагу, при цьому володіє відмінними характеристиками міцності. Це дає можливість застосовувати ліпнину без ризику негативного впливу на елементи будівлі.
  3. Простий монтаж. При установці декоративних деталей не буде потрібно багато зусиль - матеріал не вимагає створення додаткових умов при монтажі;
  4. Демократична вартість - продукція бренду коштує дешевше, ніж аналоги інших виробників;
  5. Великий простір для творчих ідей. Фізичні якості пінополістиролу - можливість виготовляти унікальні по оформленню компоненти.

Купити Veos ви можете в нашому магазині за помірною вартістю. Фахівці проконсультують вас, відповівши на всі наявні питання. Організуємо оперативну доставку продукції по всій Україні!
 

Переваги фасадного декору VEOS

Переваги фасадного декору VEOS

Пінополістирольний фасадний декор «VEOS» (Україна) має свої незаперечні переваги.
Довговічність. Ці вироби не схильні до руйнівної дії цвілі, грибків, гниття і здатні довго прослужити в будь-яких кліматичних умовах. Перевірено на практиці.

Легкість. Продукція торгової марки проводиться з легкого і міцного матеріалу, що дозволяє використовувати декоративні елементи без найменшого ризику створення додаткового навантаження на стіни і фундамент.

Зручність транспортування та монтажу. Невелика вага деталей з пінополістиролу значно полегшує транспортування і їх подальшу установку. При необхідності декоративні елементи легко ріжуться і монтуються.

Економічність. Вас приємно здивує співвідношення ціни і якості декоративних виробів TM «VEOS» - їх вартість значно нижче ціни аналогів з важких матеріалів, що дозволить значно скоротити витрати на оздоблювальні роботи.

Ексклюзивність. Властивості пінополістиролу дозволяють виготовляти з нього ексклюзивні декоративні деталі під замовлення в найкоротші терміни.