Декоративні матеріали Oikos

Ліпний декор

Ліпний декор і декоративна штукатурка

Ліпний декор і декоративна штукатурка

Венеціанська штукатурка, декоративна штукатурка Марморіно, декоративне покриття Отточенто і інші декоративні матеріали дуже популярні в даний час. Але давайте зробимо невеликий екскурс в ті давні часи, коли вперше почали використовувати венеціанську штукатурку і декоративні оздоблення. Термін «венеціанська штукатурка» італійського походження і означає рідкий мармур. Саме в Стародавньому Римі виникла ідея і техніки нанесення венеціанської, римської штукатурки, оздоблення під камінь травертин. Використовували декоративні штукатурки для оздоблення фасадів, стін, стель. Головним інгредієнтом декоративна штукатурка була мармурова мука. Раніше в штукатурку входила мармуровий пил, вода і рослинні барвники. Сьогодні в декоративні штукатурки додають вапняне тісто, акриловий пластифікатор і різноманітні мінеральні наповнювачі. У наш час венеціанська штукатурка удосконалилася і вже сьогодні, завдяки підібраним матеріалам і професійним фахівцям, ми можемо запропонувати різноманітну колірну гамму для декоративних штукатурок.

Декоративні матеріали від "Гільдія декору"

Декоративні матеріали від "Гільдія декору"

Декоративне оздоблення, багети, ліпнина, предметів інтер'єру роблять ваше житло унікальним. Декоративні покриття дозволяють втілити різні стилі сучасного дизайну. Стіни, покриті декоративними матеріалами (Отточенто, Марморіно, Палас, Травертино, Енканто, Імперіум, Аурум, Креос, Мультидекор, Вальдекор) довго виглядатимуть як нові, не вигоряють, легко очищаються. Декоративні штукатурки можуть вигідно підкреслити імідж свого господаря, так щоб ваші стіни і стеля були неповторні. Різноманітність технік нанесення венеціанської штукатурки, римської штукатурки, Марморіно, травертин і інших технік дозволяє більш вільно виразити себе в інтер'єрі.
 

Ліпний декор і декоративна штукатурка від виробника

Ліпний декор і декоративна штукатурка від виробника

Якщо ви хочете змінити щось в своєму інтер'єрі, тоді декоративна штукатурка, відмінний варіант для вашого приміщення. Якісна, надійна, зносостійка штукатурка володіє такими перевагами як:

- міцністю;

- функціональністю;

- зносостійкість;

- практичністю;

- довговічністю.

Неперевершений дизайн, стильне рішення, ось все що вам необхідно. Наш широкий асортимент дозволить вам придбати венеціанську штукатурку за доступною ціною і високій якості. Стильний і оригінальний зовнішній вигляд додасть вишуканості простору. Відмінна колірна гама, широкий сектор квітів дозволить вам експериментувати, створювати унікальні дизайни. Ліпний декор і декоративна штукатурка - володіють не тільки високими характеристиками, але і надійністю і довговічністю. Таке декоративне оздоблення фасадів вважається унікальним, тому що надає приміщенню не аби якого дивного шарму, навіює старовинні мотиви. Такий декоративний елемент штукатурки викликає захват. У римську епоху майстерності ретельно обробленої чистої суміші, створювали унікальний стиль. Ми вам дозволяємо експериментувати над вашим приміщенням з нашими штукатурними сумішами. Адже вони створюють унікальний ефект, зраджують естетичності.
 

Метод нанесення штукатурки

Метод нанесення штукатурки

Намочіть валик, поки він не стане вологим, щоб густа штукатурка легко наносилася. Покладіть в лоток досить штукатурки, щоб покрити місце. Не турбуйтеся ні про які білі області. Це створить контраст пізніше, так що 80% покриття для першого шару це є добре. Валик - це швидкий спосіб нанесення штукатурки, але також вам знадобиться шпатель, щоб вирівняти поверхню. Продовжуйте ходити по кімнаті таким чином, щоб поверхня стала абсолютно гладкою. Венеціанська штукатурка відмінно лягає на стіни, швидко сохне.
 

Створити текстуру

Створити текстуру

Дайте штукатурці висохнути протягом не менше чотирьох годин, перш ніж наносити другий (і останній) шар. Заповніть лоток для шпаклівки, повинен бути з великою кількістю штукатурки і злегка наносити шпателем, щоб зменшити сліди подряпин. Нанесіть штукатурку схрещеними і округлими мазками, щоб створити ілюзію текстури. Мета полягає в тому, щоб заповнити отвори і вирівняти штукатурку, так що тепер вам потрібно 100 відсоткове покриття. А наші фарби неодмінно вам в цьому допоможуть, додадуть текстурі кольору і відтінку того якого ви хочете.