Послуги

Працювати з нами легко:

Працювати з нами легко:

1. Ви телефонуєте нам, або відправляєте заявку.
2. Чи отримуєте консультацію з технічних питань. Ми готові надати вам повну інформацію про продукцію. Наш фахівець відповість на питання про запропоновані матеріали і їх застосуванні на практиці.
3. Ми проводимо попередній розрахунок кошторису.
4. Виготовляємо зразки-викраски.
Якщо ви хочете побачити своїми очима як ляже та чи інша фарба на обрану вами основу, як буде виглядати інтер'єр при певному освітленні або як будуть поєднуватися кілька видів фарб вам просто необхідний зразок-викраска. Взаємодія основи і барвника - складний процес, в результаті якого можуть з'явитися абсолютно не ті відтінки, які ви очікували. Щоб уникнути технічних накладок і потрібен зразок-викраска. Обраний вами відтінок ми наносимо на зразок фактури, який ви зможете прикласти до стіни і розглянути при реальному освітленні вашого приміщення.
 

5. Наш технолог приїжджає на об'єкт і оцінює підготовку стін і називає точну вартість роботи.
6. Укладається договір.
7. Швидка доставка матеріалів на об'єкт.
8. Наші майстри виконують роботи з нанесення декоративних матеріалів.
Замовляючи нанесення фарби або штукатурки нашими технологами, ви отримуєте гарантію швидко і якісно виконаних робіт, а на виході побачите колірне рішення, повністю відповідне попередньо зробленому зразку-викрасці. Наші майстри-технологи проходять виробничу практику в Італії, самі проводять майстер-класи.
9. Справу зроблено! Ви насолоджуєтеся вашим шикарним інтер'єром. А ваші друзі і знайомі захоплено оцінюють ваш вибір.