LAVENO

Зовнішній вигляд: ефект текстури
склад: Спеціальне акрилове сполучна речовина і наповнювачі з контрольованим розміром частинок.
Питома вага: 1,70 ± 0,15 кг / см3 при 20 ° C
в'язкість: 80000 ± 5000 cps G5 V20 при 20 ° C
колір: Нейтральний. Може застосовуватися з колеровочних СИСТЕМАМИ
Інструменти: Пластиковий шпатель, кельму з нержавіючої сталі, інструменти для текстурізаціі
Час сушіння (цифри відносяться до 20 ° C і 65% відн. Вологість.): На дотик: 2-3 години при 20 ° C Абсолютно суха для фарбування: 24 години при 20 ° C
Розведення за обсягом: Готова для використання
Практичний вихід: 0,8-1,2 м² / л, змінюється в залежності від поверхні і бажаного ефекту
Загальні характеристики: Декоративна текстурована поверхня для внутрішніх приміщень з текстурою, що складається зі спеціального акрилового пов'язує речовини і наповнювачів з контрольованим розміром частинок.
Питома вага: 1,70 ± 0,15 кг / см3 при 20 ° C
LAVENO Декоративна щільна текстурная фарба для внутрішніх приміщень. Завдяки використанню різних інструментів інноваційна формула Laveno дозволяє легко відтворювати грубі поверхні, такі, як камінь або кам'яна кладка, створювати ефект цементу, вулканічного каменю, шорсткуватих поверхонь і домагатися різних інших типів обробки. За допомогою декількох простих кроків ви можете створити шорсткі поверхні, що привносять оригінальний штрих в будь-яке приміщення. Дана фарба ідеально підходить для будинків, салонів, магазинів, офісів, місць громадського користування та багатьох інших приміщень. Laveno може також фарбуватися прозорими водними фарбами ARONA або металевої обробної фарбою BOLSENA (входить в лінію ARTDECOR), що надає засобу особливу універсальність застосування.