CALCE E SPATOLA

Зовнішній вигляд: Полублестящей - блискучий (в залежності від техніки нанесення)
склад: Гашене вапно, відібрані агрегати
Питома вага: 1,53 ± 0,05 кг / см3 при 20 ° C
в'язкість: густа паста
колір: Натуральний білий. Може забарвлюватися за допомогою колориметричних СИСТЕМ.
Інструменти: Кельму з нержавіючої сталі і поплавок
Висихання (цифри відносяться до 20 ° C і 65% відн. Вологість.): Сухе на дотик: 1 година при 20 ° C Засіб набуває все свої властивості приблизно через два тижні.
Дійсне покриття: 0,8 - 1,2 кг / м² (повний цикл - три шари) Залежить від основи і бажаного ефекту.
Розведення (V / V): Готова для використання
Загальні характеристики: Гладке декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт, містить зрілу гашене вапно з високою повітропроникністю.
Питома вага: 1,53 ± 0,05 кг / см3 при 20 ° C
CALCE E SPATOLA Гладке декоративне покриття на основі вапна для зовнішніх і внутрішніх робіт. Натуральне стінні покриття, що містить зрілу гашене вапно і заповнювач з дрібного мармурового порошку, що характеризується простотою застосування, відмінною повітропроникністю і високою якістю, створюючи природні ефекти, аналогічні венеціанської штукатурки. Матеріали на основі вапна утворюють кристалічну решітку з такою ж структурою, що і мінеральний субстрат, що забезпечує максимальну повітропроникність стін і природний захист від цвілі, грибків і водоростей. Рекомендується, зокрема, для створення елегантних декоративних ефектів в будь-яких приміщеннях, в приватних будинках, виставкових залах, магазинах, офісах, громадських установах. Для підвищення водовідштовхувальних властивостей і кращої стійкості до пилу і бруду, можна нанести один шар нашого кошти CERA LIQUIDA.