TRAVERTINO

Зовнішній вигляд: матовий-сатинований (в залежності від техніки нанесення)
склад: гашене вапно, відібрані агрегати мармурового порошку.
Питома вага: 1,55 ± 0,05 кг / см3 при 20 ° C
в'язкість: густа паста
колір: Натуральний. Може забарвлюватися за допомогою колориметричних СИСТЕМ.
Інструменти: Кельму з нержавіючої сталі і поплавок
Висихання (цифри відносяться до 20 ° C і 65% відн. Вологість.): Сухе на дотик: 1 година при 20 ° C Засіб набуває все свої властивості приблизно через два тижні.
Дійсне покриття: 1,8 - 2,0 кг / м2 (повний цикл) Залежить від основи і бажаного ефекту.
Розведення (V / V): готова для використання
Загальні характеристики: Декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт, містить спеціальні агрегати мармуру з різним розміром частинок і гашене вапно.
Питома вага: 1,55 ± 0,05 кг / см3 при 20 ° C
TRAVERTINO Декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх поверхонь, що містить спеціальні мармурові конгломерати з різним розміром частинок і гашене вапно. Натуральне стінні покриття з ефектом травертину, що містить зрілу гашене вапно і заповнювач з дрібного мармурового порошку, що характеризується простотою застосування, відмінною повітропроникністю, напівпрозорим сатиновані ефектом і підвищеною стійкістю до навколишнього середовища і старіння. Матеріали на основі вапна утворюють кристалічну решітку з такою ж структурою, що і мінеральний субстрат, що забезпечує максимальну повітропроникність стін і природний захист від цвілі, грибків і водоростей. Різні спеціальні добавки для нанесення на великий асортимент стінових основ для створення інтер'єру у всіх закритих приміщеннях, в приватних будинках, виставкових залах, магазинах, офісах, місцях громадського користування, або на відкритому повітрі для прикраси фасадів будівель. Надалі для підвищення водовідштовхувальних властивостей і стійкості до забруднень і пилу, особливо можна нанести шар нашого кошти CERA LIQUIDA через 7-10 днів.