Biamax

бренд Oikos
серія декоративні покриття
Розведення Ефект Intonaco «під штукатурку»: Biamax 07 готовий до використання. Ефект Аnticato «під старовину»: на 10% питної водою.
витрата Ефект Intonaco «під штукатурку»: 1,2 кв.м2 / л в два шари Biamax 07. Ефект Аnticato «під старовину»: 3,5 - 4 кв.м. / л в один шар Biamax 07.
Інструменти для нанесення Велика кисть, затирка з нержавіючої сталі, затирання пластмасова.
склад Акрилові смоли в водної дисперсії, наповнювачі добірної гранулометрії, двоокис титану, органічні та неорганічні пігменти, добавки, що полегшують нанесення і утворення плівки Гранулометрія: Biam
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Продукт не містить важкі метали, токсичні, ароматичні, хлоросодержащие розчинники.
Ціна від 73, 00 грн. / м2 (Грунт Biamax).
Biamax Biamax від Oikos - декоративна фарба для інтер'єру з наповнювачами добірної гранулометрії, на основі акрилових смол у водній дисперсії, паропроникна, дуже стійка до стирання і з низьким впливом на навколишнє середовище. Матеріал є у версії 03 (гранулометрія макс. 0,3 мм) і 07 (гранулометрія макс. 0,7 мм). Виходячи зі своєї значної покритості, Biamax можна використовувати безпосередньо як пофарбованої обробки для створення на стіні нерівного декору під старовину, але також його можна використовувати як підготовчий матеріал для створення прекрасних декорів. Завдяки своїй збільшеній гранулометрії, Biamax 07 можна використовувати також в якості оздоблювальної штукатурки білого кольору або ж пофарбованої. Biamax володіє відмінною покритістю і заповнюючлю здатністю, негорючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.