Encanto

серія декоративні покриття
Розведення Максимум на 5% чистою водою.
витрата 7 - 8 м2 / л в залежності від ступеня поглинання підкладки.
Інструменти для нанесення Кисть, іспанська кисть компанії Oikos.
склад Акрилові сополімери в водної дисперсії, пігменти зі спеціальним ефектом, добірні наповнювачі, добавки, що полегшують нанесення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Продукт не містить шкідливих речовин або інших компонентів, що мають в своєму складі важкі метали, токсичних, ароматизованих, хлорованих розчинників.
Ціна від 200, 00 грн. / м2 (Грунт Fondo Murales Encanto).
Encanto Encanto - це спеціальна декоративна фарба на водній основі, яка завдяки металізованим хроматичним відтінкам, простоті нанесення і зміни виробленого ефекту в залежності від кута падіння світла, імітує наявність на стіні оксамитового покриття. Це плід союзу давньої техніки і сучасного матеріалу, що надає приміщенню гармонії, якої складно домогтися, використовуючи традиційні фарби. Продукт швидко і легко наноситься пензлем, не утворюючи швів. Завдяки своєму складу, продукт може використовуватися у внутрішніх інтер'єрах, надаючи стінам чарівний ефект з металевим нальотом. Давнє мистецтво, сучасний дизайн і мода як за помахом чарівної палички поєднуються в одному матеріалі і створюють на стінах чарівний ефект з хроматическими ефектами під метал. Encanto паропроникний, без запаху, нетоксичний, не горючий матеріал, безпечний для людини і навколишнього середовища.

Техники Encanto

CYGNUS
IZAR

Цветовая гамма Encanto