Imperium

серія декоративні покриття
Розведення Обробки під «золотий лист» / «срібний лист» - «Позолоту»: 10% питної водою Металізована: 20% питної водою Оздоблення «золотий пил»: 15% питної водою.
витрата Обробки під «золотий лист» / «срібний лист» - «Позолоту»: 6 ÷ 7 кв.м2 / л в два шари Металізована: 6 кв.м2 / л в два шари Оздоблення "золотий пил": на Biamax 03: 8 кв.м2 / л
Інструменти для нанесення Кисть, аерограф, Quanto Imperium, Tampone Imperium.
склад Спеціальні акрилові смоли в водній діпсперсіі, органічні та неорганічні пігменти, металізовані пігменти, добавки, що полегшують нанесення і утворення плівки.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Продукт не містить шкідливих речовин або інших компонентів, що мають в своєму складі важкі метали, токсичних, ароматизованих, хлорованих розчинників.
Ціна від 410,00 грн. / м2 (Грунт Biamax Imperium).
Imperium Imperuim - це декоративна металізована обробка для внутрішніх поверхонь, що дозволяє досягти чарівних декоративних ефектів з широкою гамою відтінків залежно від використовуваного інструменту по нанесенню. Обробки під «золотий лист», «срібний лист», «позолоту» і «золотий пил» наповнюють пишністю і престижністю сучасні обстановки, збагачуючи їх цінними елементами історії, безпосередньо нагадуючи про шик історичних вілл. Imperuim, в різних відтінках, дозволяє декорування сучасних інтер'єрів, створюючи завжди актуальні і насичені енергією поверхні, збагачуючи при цьому оригінальним і унікальним способом як стіни, так і внутрішнє меблювання. Продукт проходить за стандартом 2004/42 / CE відповідно до викидів ЛОВ (Летючі Органічні Речовини), негорючий, друг людини і навколишнього середовища.

Цветовая гамма Imperium