Kreos

серія декоративні покриття
Розведення Продукт готовий до використання, максимальний ступінь розведення чистою водою - 5%.
витрата 2,5 - 3,5 м2 / л в залежності від бажаного ефекту і типу підкладки.
Інструменти для нанесення Тампон Mille Righe, пластиковий шпатель, шпатель з нержавіючої сталі, тампон, тампон на дерев'яній основі, морська губка, кисть Pennelato, терка з щетиною компанії Oikos.
склад Спеціальні акрилові смоли в водної дисперсії, органічні та неорганічні пігменти, двоокис титану, добірні наповнювачі. Призначена для створення різних рельєфних ефектів - Filpose, Drape
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Продукт не містить шкідливих речовин або інших компонентів, що мають в своєму складі важкі метали, токсичних, ароматизованих, хлорованих розчинників.
Ціна від 200, 00 грн. / м2 (Грунт Kreos)
Kreos Kreos - це декоративна штукатурка для внутрішніх робіт на основі спеціальних смол в водної дисперсії і спеціальних наповнювачів. Завдяки своєму складу, продукт м'який на дотик, легко наноситься, дозволяє створювати як класичний, так і найсучасніший декор, об'єднуючи фантазію проектувальника і професіоналізм майстрів, які за допомогою спеціальних інструментів (тампон, тампон «mille righe», шпатель, спонж, морська губка , пензлик, тампон з ворсом), створюють бажаний декор в тому кольорі і стилі, який найбільше підходить для оброблюваного приміщення. Kreos стійкий до стирання, паропроникний, зі слабким запахом, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.

Цветовая гамма Kreos