Marmorino Naturale

серія декоративні покриття
Розведення Продукт готовий до використання.
витрата 2 кг / м2 в два шари в залежності від поглинаючих властивостей поверхні.
Інструменти для нанесення Затирка Oikos з нержавіючої сталі.
склад Вапняне тісто, добірні мармурові гранули, спеціальні наповнювачі, двоокис титану, неорганічні пігменти на основі оксиду заліза і кольорових барвників.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Продукт не містить шкідливих речовин або інших компонентів, що мають в своєму складі важкі метали, токсичних, ароматизованих, хлорованих розчинників.
Ціна від 250,00 грн. / м2 (Грунт Marmorino).
Marmorino Naturale Marmorino Naturale компанії Oikos - це забарвлене декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт, що дихає, на вапняній основі. Продукт дозволяє швидко і просто отримати відмінний декоративний ефект «під мармур». Завдяки своїй товщині, Marmorino Naturale прикрашає і в той же час приховує невеликі дефекти стін, не вдаючись до дорогих робіт з вирівнювання. Однією з найважливіших характеристик продукту є його міцне зчеплення з основою при збереженні дихаючої здатності стін і здатність перешкоджати утворенню цвілі і бактерій. За допомогою продукту можна отримати гладку матову обробку, або зробити його блискучим, використовуючи склад Finitura Autolucidante компанії Oikos. Marmorino Naturale не має запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.

Цветовая гамма Marmorino Naturale