Multidecor

серія декоративні покриття
Розведення Готовий до застосування або розбавити в залежності від декоративного ефекту.
витрата 5 - 8 м2 / л в залежності від використаної обробки.
Інструменти для нанесення Spatolato - багатогранний шпатель Oikos
склад Акрилові смоли в водної дисперсії, органічні та неорганічні пігменти, спеціальні металізовані переливчасті з перламутром компоненти.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Продукт не містить шкідливих речовин або інших компонентів, що мають в своєму складі важкі метали, токсичних, ароматизованих, хлорованих розчинників.
Ціна від 120, 00 грн. / м2 (Грунт Фонова фарба Multidecor).
Multidecor Multidecor дозволяє створювати декоративну обробку як в класичному, так і в найсучаснішому стилі. Шпатель, тампон, аерограф, пензель, валик і морська губка, сполучені з фантазією проектувальника і талантом майстра, дозволяють, завдяки Multidecor, створювати унікальний і неповторний декор в кольорі і стилі, який найкраще підходить для декоруючого приміщення. Склад на основі акрилових смол у водній дисперсії, органічних і неорганічних пігментів із спеціальними декоративними компонентами, що створюють перламутровий і переливчастий ефект, дозволяють створювати неповторні декоративні ефекти. Multidecor представлений в трьох варіантах: E (глянцевий), E OPAC (матовий), і ES (металевий перламутровий). Продукт миється, без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.

Цветовая гамма Multidecor