Archital

серія фасадні покриття
Розведення На 20 - 30% чистою водою.
витрата 4 - 5 м / л в два шари в залежності від всмоктуючої здатності підкладки.
Інструменти для нанесення Кисть, валик або розпилювач (з соплом 1,7 мм).
склад Акрилові смоли в водної дисперсії, кварцовий порошок, що криють наповнювачі на базі двоокису титану, органічні та неорганічні пігменти, добавки, що полегшують нанесення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 75,00 грн. / м2 (Грунт, Archital).
Archital Archital компанії Oikos - це спеціальна, відмінно миється водоемульсійна фарба для стін на акриловій основі, що попереджає утворення цвілі. Її особлива формула поєднує стійкість кварцу та якості акрилових смол, а саме: стійкість до морозів і відлиги, опір впливу УФ променів і кислот, високу паропроникність, водовідштовхуваність, відмінну покриваючу здатність, а також протидію утворенню цвілі і водоростей. Доступний у безлічі колірних варіантів, Archital надає стінам гладкий матовий ефект, особливо підходить для захисту і декору престижних будівель, в тому числі що знаходяться в суворих кліматичних умовах. Без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.

Цветовая гамма Archital