Betonсryll Pigmentato

серія фасадні покриття
Розведення Перший шар на 40% водою, а другий шар на 20%.
витрата 5 - 7 м / л в залежності від поглинання підкладки.
Інструменти для нанесення Кисть, валик або розпилювач.
склад Акрилові смоли в водної дисперсії, криють наповнювачі, Дуоком титану, органічні та неорганічні пігменти, стабілізатори та добавки, що полегшують процес нанесення і плівкоутворення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 75,00 грн. / м2.
Betonсryll Pigmentato Betoncryll Pigmentato компанії Oikos - це спеціальне забарвлене акрилове захисне покриття для бетону з вкриваючим ефектом. Що складається з органічних пігментів, спеціальних наповнювачів і акрилових смол у водній дисперсії, воно утворює водонепроникний захисний шар, стійкий до морозів і відлиги і оберігає від проникнення газів CO2 і SO2. Воно здатне запобігти явищам карбонізації та подальше іржавіння залізної арматури бетону. Продукт можна використовувати для декору цементних стін, а також для маскування їх недоліків. Він запобігає утворенню цвілі і водоростей. Завдяки дуже високій паропроникності, продукт може використовуватися на кам'яну кладку, фіброцемент або камені. Без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.