Biocompact

серія фасадні покриття
Розведення Продукт готовий до використання
витрата 10: 0,9 ÷ 1,1 м2 / л - 12: 0,8 ÷ 1 м2 / л, 15: 0,6 ÷ 0,7 м2 / л
Інструменти для нанесення Шпатель з нержавіючої сталі.
склад Акрилові силоксанових сіланізірованние смоли в водної дисперсії, криють наповнювачі на основі двоокису титану, мармурові гранули, добірні піски, добавки, що сприяють нанесенню і плівкоутворення
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Продукт не містить важких металів таких, як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних, ароматичних, хлоросодержащих розчинників. Чи не спостерігається небезпечної для здоров'я полімеризації.
Ціна від 120,00 грн. / м2 (Грунт: Blancor).
Biocompact BIOCOMPACT (БІОКОМПАКТ) - це компактне фактурне покриття з максимальною зернистістю 1, 1,2 і 1,5 мм, тобто в зазначеному порядку BIOCOMPACT 10, BIOCOMPACT 12 і BIOCOMPACT 15, яке наноситься шпателем. Продукт складається зі спеціальних акрилових силоксанових сіланізірованних смол з активаторами зчеплення силанової природи в водній дисперсії, які забезпечують відмінну стійкість до атмосферних агентів, кислот, морозів і відлиги і впливу УФ променів. Матеріал характеризується відмінним зчепленням до будь-якого типу підкладки, також підходить для сильно паропроникних підкладок. Гранули мармуру і піску добірної зернистості разом з покриваючими наповнювачами на основі двоокису титану надають складу значний ступінь покритості і престижний естетичний вигляд. BIOCOMPACT володіє хорошою здатністю наповнення, відмінним ступенем покритості і відмінними водовідштовхувальними властивостями, підтримуючи при цьому оптимальну паропроникність грунту під матеріалом і протидіючи утворенню цвілі і моху, що робить його придатним матеріалом для захисту і прикраси всіх стінних поверхонь, в тому числі і з системою теплоізоляції. Продукт зі слабким запахом, негорючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.

Цветовая гамма Biocompact