Decorsil Firenze

серія фасадні покриття
Розведення Продукт готовий до використання для обробки BUCCIATO, для обробки ANTICO і Nuvolato на 5% розвести чистою водою
витрата 3 м / л в один шар для BUCCIATO, 3 м / л в два шари для ANTICO, 5 - 6 м / л в один шар для Nuvolato
Інструменти для нанесення Плоска кисть з короткою щетиною, валик з губкою із середнім ворсом, тканинний тампон.
склад Силоксанові смоли в водної дисперсії, криють наповнювачі, пігменти на основі двоокису титану, органічні та неорганічні пігменти, консерванти, добавки, що полегшують нанесення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 85,00 грн. / м2 (Грунт, Decorsil Firenze).
Decorsil Firenze Decorsil Firenze - це водовідштовхувальне, паропроникне, дуже стійке покриття з вкрапленнями кварцу з максимальною зернистістю 0,3 мм, яка дозволяє отримувати такі ефекти: «під хмари», «під старовину», «під апельсинову кірку». Продукт створений на основі силоксанових смол в водній дисперсії, які гарантують високу Погодостійкість без зміни паропроникності підкладки і запобігають утворенню цвілі і водоростей. Висока водонепроникність Decorsil Firenze забезпечує постійну сухість стіни, сприяє економії енергії і гарантує кращі гігієнічні характеристики, збільшуючи комфорт житла. Препарат добре переносить кислоти, морози і відлиги. Може використовуватися в якості обробки для дифузійної штукатурки і для всіх типів стінних покриттів. Завдяки своїм особливим характеристикам, продукт призначений, перш за все, для престижних будівель і реставрації історичних центрів. Без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.