Decorsil Roma

серія фасадні покриття
Розведення На 15 - 20% чистою водою.
витрата 4 - 5 м / л в залежності від поглинаючих характеристик підкладки.
Інструменти для нанесення Кисть, валик.
склад Силоксанові смоли в водної дисперсії, криють наповнювачі, пігменти на основі двоокису титану, органічні та неорганічні пігменти, консерванти, добавки, що полегшують нанесення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 140,00 грн. / м2 (Грунт, Decorsil Roma).
Decorsil Roma Decorsil Roma - це спеціальна водоемульсійна мінеральна силоксанова фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт, водовідштовхувальна, дихаюча, з матовим ефектом. Продукт створений на основі силоксанових смол в водній дисперсії, що гарантує високу Погодостійкість без зміни паропроникності підкладки і запобігає утворенню цвілі і водоростей. Decorsil Roma забезпечує постійну сухість стіни, збільшуючи комфорт житла і сприяючи економії енергії. Decorsil Roma може використовуватися в якості обробки для дифузійної штукатурки і для всіх типів стінних покриттів. Завдяки своїм особливим характеристикам, продукт призначений, перш за все, для престижних будівель і реставрації історичних центрів. Без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.