Veldecor

серія фасадні покриття
Розведення Продукт готовий до використання, максимум на 10% чистою водою.
витрата 15 - 20 м / л в залежності від типу підкладки.
Інструменти для нанесення Кисть, синтетична губка або рукавичка Oikos.
склад Силоксанові смоли в водної дисперсії, криють наповнювачі, пігменти на основі двоокису титану, органічні та неорганічні пігменти, стабілізатори та добавки, що полегшують процес нанесення і пленкоо
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 25,00 грн. / м2.
Veldecor Veldecor компанії Oikos - це полупокриваюча силоксанова фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт, розроблена для додання поверхні декоративного ефекту «вуалі». Наносячи продукт пензлем, морською губкою або рукавичкою Oikos, можна відтворити ефект старовинної штукатурки великої естетичної цінності. Ця особливість продукту, а також його особливий склад, роблять Veldecor призначеним, в першу чергу, для декору та реставрації історичних будівель і престижних будівель. Veldecor - це оздоблювальний продукт для: Decorsil Roma, Firenze, Color Finish, Archital, Neoquarz і Elastrong Paint Gum компанії Oikos, разом з якими він забезпечує відмінну стійкість підкладки до дощової води, підвищену паропроникність, попереджаючи утворення цвілі і водоростей. Без запаху, не токсичний, що не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.

Цветовая гамма Veldecor