Multifund

серія фонові фарби
Розведення Перший шар - 50%, другий шар - 40% чистої води.
витрата 10 - 12 м2 / л в два шари.
Інструменти для нанесення Кисть, валик або розпилювач (з соплом 1,7 mm).
склад Акрилові смоли в водної дисперсії, органічні та неорганічні пігменти, спеціальні активні добавки, що полегшують нанесення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 48,00 грн. / м2 (Грунт Multifund).
Multifund Multifund - переваги фарби Multifund - це 100% акрилова фарба, добре поширюється по поверхні, водовідштовхувальна, миється і стійка, дозволяє створювати матову, велюрову і гладку обробку, забезпечуючи дихаючу здатність стін, високу стійкість покриття при його невеликій товщині і економній витраті. Особливо підходить для створення гладких основ через здатність відмінно поширюватися, ідеальна в якості основи для декоративних продуктів. Без запаху, не токсична, не горюча, безпечна для людини і навколишнього середовища. Купити фарбу для декоративної штукатурки Завершальним етапом з нанесення декоративної штукатурки, є її фарбування. Сама по собі штукатурка тьмяна, щоб надати їй колірної оригінальності і ефекту, ми її фарбуємо в будь-який приємний колір. Купити фарбу для декоративної штукатурки, Ви можете самостійно в інтернет-магазині за доступною ціною. За допомогою фарби, ви перетворите кімнату до невпізнанності, щоб було затишно і комфортно там перебувати. Ви також зможете втілити в реальність свої творчі задумки, щоб було незвичайно і в одиничному екземплярі. Переваги фарбування: - Великий вибір кольорової гами; - Простота виконання; - Екологічна чистота; - Великий термін експлуатації; - Доступна ціна. Ви самостійно зробите стіни благородними і вишуканими, а ми тільки допоможемо вам у виборі, і підкажемо як правильно потрібно це зробити. Купити фарбу для зміни інтер'єру вашого приміщення - це прекрасна ідея. Декоративний барвник це один із способів кардинально змінити колір стін. Фарби для стін давно перестали бути просто засобом для перекази поверхні кольору, а стали важливим елементом декору і можуть застосовуватися в системі різних оздоблювальних матеріалів. Це дозволяє виконати вантажні та ексклюзивні декори. Для створення екстравагантності стін, можна скористатися трафаретами. За допомогою їх на стіні створюються незвичайні орнаменти, візерунки, малюнки. Так ви надаєте своєму будинку геніальний, своєрідний стиль. Пропозиція від нашого сайту Наш сайт пропонує великий вибір лакофарбових та інших матеріалів для будівництва та ремонту. Придбати фарбу це найкраще рішення для кожного, хто хоче створити в своєму будинку незвично красивий інтер'єр, надати стінам і стелі надійний захист, забезпечити стійкий колір на тривалий період експлуатації. Наш магазин і фахівці завжди раді будуть вам допомогти в здійсненні задуманого.

Цветовая гамма Multifund