Ultrasaten

серія фонові фарби
Розведення На 20% чистою водою.
витрата 8 - 10 м2 / л в два шари.
Інструменти для нанесення Кисть, валик або розпилювач (з соплом 1,7 мм).
склад Акрилові смоли в водної дисперсії з органічними і неорганічними пігментами і спеціальними добавками, що полегшують процес нанесення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 60,00 грн. / м2 (Грунт UltraSaten).
Ultrasaten Ultrasaten - це акрилова емаль для стін без розчинників з глянцевим, напівматовим або матовим ефектом. Це високоякісне покриття, стійке до утворення подряпин і абразивної механічної дії, з низьким показником вбирання. Спеціальний склад гарантує стійке покриття при невеликій товщині, економну витрату, протистоїть пожовтінню, забрудненню, впливу хімікатів (розчинів аміаку і натрію) і чистячих засобів, що містять хімічні речовини, легко протирається, не мазка, ідеальна для громадських приміщень (шкіл, медичних установ, офісів і т.п.). Продукт високої якості відповідає нормативу DIN 53 778. Без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища

Цветовая гамма Ultrasaten