Novalis legno protettivo

серія лінія NOVALIS
Розведення Валик, кисть - готовий до нанесення, фарборозпилювач - 5 - 15% чистої води.
витрата 0 - 12 м / л в один шар в залежності від виду поверхні.
Інструменти для нанесення Кисть, валик, фарборозпилювач (форсунка 0,8-1,3 мм).
склад Акрилові смоли в водної дисперсії спеціальні прозорі пігменти, консерванти та інші добавки полегшують нанесення і утворення плівки.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Продукт не містить шкідливих речовин або інших компонентів, що мають в своєму складі важкі метали, такі як хром або свинець. Крім того, він не містить токсичних, ароматизованих, хлорованих р
Ціна 65,00 грн. / М.кв.
Novalis legno protettivo Novalis Legno Protettivo компанії Oikos - це акриловий лак для дерева, глянцевий або матовий, широка гама кольорів отримувана завдяки спеціальним пігментам. Лак утворює захисну плівку, яка оберігає дерево від проникнення води і утворення цвілі і грибків і в той же час підкреслює натуральну красу дерева. Склад акрилових смол зраджують продукту еластичність, даючи можливість Novalis Legno Protettivo слідувати діллатаціі дерева, яка є наслідком температурних змін. Продукт не жовтіє, стійкий до впливу ультрафіолетових променів і атмосферних впливів, може використовуватися всередині приміщень тому не має запаху, не токсичний, не займистий, не шкідливий для навколишнього середовища.