Novalis Smalto Universale

серія лінія NOVALIS
Розведення Для нанесення валиком або пензлем - матеріал готовий до застосування, для фарборозпилювача - додати 5% чистої води.
витрата 8 - 10 м / л в один шар в залежності від типу поверхні.
Інструменти для нанесення Кисть, валик, фарборозпилювач.
склад Спеціальні акрилові смоли в водної дисперсії, криють наповнювачі на основі двоокису титану, органічні та неорганічні барвники, інші добавки, що полегшують нанесення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 60,00 грн. / м2.
Novalis Smalto Universale Novalis Smalto Universale компанії Oikos - це акрилова емаль для зовнішніх і внутрішніх робіт, відповідна для будь-якого типу поверхні: метал, дерево, оцинковане залізо, ПВХ і т.д. Завдяки своїй спеціальній формулі, емаль легко наноситься, відмінно зчіплюється з поверхнею, не скачується, має високу покпитість, диллатативна - не тріскається при стисненні і розтягуванні поверхні, стійка до абразивного впливу і миття. Продукт не жовтіє, стійкий до впливу ультрафіолетових променів і інших несприятливих впливів навколишнього середовища. Novalis Smalto Universale представляється в трьох варіантах: матова, напівматова і глянцева. Без запаху, не токсична, не займиста, екологічно нешкідлива фарба.

Цветовая гамма Novalis Smalto Universale