Elastrong gum

серія фасадні покриття
Розведення Для нанесення пензлем або вовняним валиком з коротким ворсом: на 10% водою
витрата 4 - 6 м / л одним шаром в залежності від абсорбції підкладки і від бажаного ефекту.
Інструменти для нанесення Кисть, вовняний валик з коротким ворсом, розпилювач (форсунка 1,7 мм). Для отримання ефекту «під кірку» використовувати губчастий валик.
склад Акрилові еластомери в водної дисперсії, двоокис титану, органічні та неорганічні пігменти, стабілізатори та добавки, що полегшують процес нанесення і плівкоутворення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 110,00 грн. / м2.
Elastrong gum Elastrong Gum- це еластичний пігментований грунт для зовнішніх поверхонь. Наноситься в якості першого шару в еластометричному циклі перед нанесенням Elastrong Paint Gum компанії Oikos. Продукт складається зі спеціальних акрилових еластомерних смол в водної дисперсії, наповнювачів на основі двоокису титану, ограніческіх і неорганічних пігментів. Спеціальні акрилові еластомери в водній дисперсії роблять продукт високо пластичним, водовідштовхувальним, стійким до світла, негод і забруднюючих речовин, попереджають появу цвілі і водоростей. Продукт не втрачає своєї еластичності в самих різних кліматичних умовах: при морозі і відлизі, дії УФ променів, сильному опроміненні. Elastrong Gum призначений для захисту і відновлення всіх типів стінних покриттів, особливо тих, де є ризик появи тріщин. Без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.