Elastrong rialto venezia

серія фасадні покриття
Розведення Готовий до застосування.
витрата ELASTRONG RIALTO: 0,6 - 0,7 м / л ELASTRONG RIALTO VENEZIA: 1 м / л.
Інструменти для нанесення Шпатель з нержавіючої сталі компанії Oikos.
склад Акрилові еластомери в водної дисперсії, двоокис титану, органічні та неорганічні пігменти, стабілізатори та добавки, що полегшують процес нанесення і плівкоутворення.
Температура зберігання 2 ° C - 36 ° C. Боїться морозу.
токсикологічні показники Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників.
Ціна від 285,00 грн. / м2 (Грунт, Elastrong Rialto Venezia).
Elastrong rialto venezia Elastrong Rialto Venezia компанії Oikos - це еластичне покриття середньої зернистості з ефектом обробки шпателем. Продукт містить спеціальні акрилові еластомерні смоли в водянїй дисперсії, які надають продукту особливу стійкість до впливу атмосферних явищ, кислот, УФ променів, заморозків і відлиг. Відбірна мармурова і піщана крихта і криють наповнювачі на основі двоокису титану наділяють продукт відмінною поеритістю і естетичною цінністю. Rialto Venezia має прекрасну заповнюючу здатність і високу водоводовідштовхуваність, зберігаючи хорошу паропроникність підкладки, а також перешкоджаючи утворенню цвілі і водоростей. Спеціальні акрилові смоли в його складі і додавання синтетичних волокон роблять продукт еластичним, тягучим, а, значить, особливо призначеним для стін, схильних до утворення тріщин. Без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.