Фасадний декор Prestige Decor

Фасадний декор Prestige Decor

Фасадний декор Prestige Decor

Prestige Decor як елемент фасадного декору
Колекція Prestige Decor - це близько ста унікальних елементів фасадного декору, що дозволяють додати неповторність екстер'єру Вашого будинку.

Архітектурні елементи PRESTIGE DECOR - допоможуть надати вигляду будинку особливого шарму, більше індивідуальності й неповторності, зробити його впізнаваним, втілити в ньому своє власне бачення сучасної архітектури в поєднанні з архітектурою минулих епох. Для реалізації цих цілей ми пропонуємо широкий арсенал декоративних елементів.

По міцності, красі і довговічності ліпний декор Prestige Decor не поступаються гіпсовим виробам. Він виглядає так само благородно і солідно, при цьому коштує набагато дешевше. За допомогою таких виробів можливо перетворити стандартний інтер'єр або фасад будинку в справжній витвір мистецтва.

В асортимент бренду Prestige Decor входять такі види ліплення:

 • обрамлення вікон;
 • карнизи;
 • пілястри;
 • колони;
 • підвіконня;
 • молдинги;
 • супутні матеріали.

Прихильники всього оригінального і незвичайного оцінять ліпний декор Prestige Decor з категорії нестандартного декору.

Знамениті архітектори цінують ліпнину цього бренду за універсальність. Матеріал легко піддається різним маніпуляціям - в нього можна вкручувати саморізи, розрізати і фарбувати.
 

Переваги ліпного декору Prestige Decor

Переваги ліпного декору Prestige Decor

Ще однією перевагою є стійкість перед гнильними процесами. Дерево і гіпс швидко зношуються, покриваються грибком, їх гризуть комахи. Ліпнина з пінополіуретану не схильна до таких небезпек. Вона легко монтується, встановлюється на будь-яку поверхню і виглядає просто шикарно. Пропонуємо купити Prestige Decor, щоб реалізувати найоригінальнішу архітектурну задумку і перетворити фасад будинку.

Покриття фасадних декоративних елементів Престиж Декор складається з полімеру, мінеральних наповнювачів, води і добавок. Мінеральні наповнювачі - мармурова крихта, кварцовий пісок. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання сонця забезпечують добавки. На поверхню можна наносити будь-які грунтовки і фарби на водній основі. Захисний шар збільшує міцність, температурні характеристики пінопласту і продовжує термін його служби. Для застосування такого методу обробки розроблена спеціальна система монтажу фасадних елементів Престиж Декор.

До переваг фасадних елементів ТМ "Престиж Декор" можна віднести:

 1.  Мала вага фасадних елементів і простота кріплення.
 2.  Висока якість поверхні виробів.
 3.  Висока швидкість і зручність монтажу.
 4.  Довговічність покриттів.
 5.  Економія коштів.
 6.  Теплоізоляційний ефект.
 7.  Закладення стиків тим же матеріалом, що поверхня фасадних елементів.