Ліпний декор Vip-Decor

Ліпний декор Vip-Decor

Ліпний декор Vip-Decor

Ліпний декор Vip-Decor з поліуретану - це відмінна альтернатива гіпсовому, так як він відрізняється рядом позитивних характеристик, в числі яких доступна вартість. Він представлений масою різноманітних елементів: карнизів, плінтусів, орнаментів, молдингів, панно, консолей, куполів, пілястрів, кронштейнів та іншого. Довговічність елементів ліпного декору забезпечує тонкий ламінований шар, схожий з плівкою.

Поліуретан для декоративної ліпнини став перспективним матеріалом, так як він має цілий ряд переваг:

  • З ним просто працювати;
  • Це легкий матеріал для установки;
  • Він стійкий до розтріскування, деформацій і осипання;
  • Зовнішній вигляд зберігається привабливим тривалий час;
  • Це екологічно чистий матеріал;
  • В склад не входять токсичні речовини;
  • Поверхню можна забарвити водорозчинними або олійними фарбами;
  • Дозволяє проводити вологе прибирання.

Рекомендується купити Vip-Decor для того щоб додати приміщенню вишуканості. Ліпнина часто використовується, щоб облагородити і приховати місця стиків стін з стелею або підлогою, щоб заховати електрокабель і комунікації. Ліпний декор - це відмінне рішення для зонування приміщення. У нас можна купити Vip-Decor за вигідними цінами.
 

Колекція виробів Vip-Decor

Колекція виробів Vip-Decor

Безмежний політ фантазії гарантує вам колекція виробів з поліуретану Vip-Decor.

Сучасний стиль інтер'єру - це та золота середина, яка врівноважує високотехнологічні побутові прилади і класичні елементи в оформленні приміщень.

Це дотримання суворих принципів пропорційності і гармонії, логічної композиції і зразкових ліній.

Продається сучасна ліпнина у вигляді окремих модулів і компонентів, з яких складається єдина композиція. Щоб зібрати таку «мозаїку», не потрібно володіти великою фізичною силою і особливими вміннями: її елементи просто приклеюють за допомогою спеціального клею. Використовуючи накладний рельєфний багет, може розбити одноманітно гладкі площини стін на окремі ділянки, пропорційне поєднання яких призводить до класичної ясності всього характеру обсягів оформлюваного приміщення.

Ліпнина Vip-Decor представлена ​​широкою лінійкою елементів. Велика кількість карнизів і молдингів мають гнучкий аналог, що дозволяє використовувати їх при оформленні дугоподібних і округлих елементів інтер'єру.