Ліпнина Gaudi Decor

Ліпнина Gaudi Décor від виробника

Ліпнина Gaudi Décor від виробника

Під час ремонту завжди хочеться відновити кімнату і придумати незвичайний дизайн. Інтеренет-магазин пропонує купити ліпнину Gaudi Décor, яку вже по достоїнству оцінили споживачі, які працюють з нею. Поліуретановий матеріал, є зразком краси і вишуканості. Ви зможете вибрати окремі елементи або скласти цілі композиції, які ідеально підкреслюють унікальний стиль приміщення. Ліпнина зробить будь-яке приміщення величним і розкішним, вдихне нотки романтизму і віднесе в епоху Відродження.

Купити ліпнину, Ви з легкістю можете на сайті, де в каталозі є величезний асортимент елементів за допомогою якого можна перетворити інтер'єр кімнати. Ми допоможемо Вам втілити дизайнерські задумки в реальність, і кімната буде створена в індивідуальному архітектурному стилі. Спеціальна технологія відливу гарантує збереження:

 • тонких ліній;
 • найдрібніших елементів;
 • гнучкість;
 • міцність елементів.
   

Високоякісний матеріал гарантує довговічність, простоту монтажу, можливість фарбування в потрібний колір і легкість догляду. Ви можете перетворювати інтер'єр в будь-яких приміщеннях:

 • кафе;
 • ресторанах;
 • житлового будинку;
 • офісу.

Інтернет-магазин допоможе підібрати прикрасу елементів так, щоб свідчило про ваших ідеальних смакових якостях. Завдяки своїм унікальним здібностям, поліуретан здатний легко відтворити елементи будь-якої форми і складності.

Сайт постійно розвивається і стежить за новинками, демонструємо надійність і оперативність поставок. Ми намагаємося завжди бути в тренді, щоб дивувати Вас своїми пропозиціями і цінами на товар. Наше завдання прислухатися до клієнта і задовольнити його побажання. Ми хочемо бачити ваше задоволення і взаємне співробітництво з нами. Якщо у вас виникнуть питання, то ви зможете зв'язатися за номерами телефонів, які вказані на сайті і вас проконсультують фахівці.
 

З чого складається ліпнина Gaudi Décor

З чого складається ліпнина Gaudi Décor

Представляємо Вам ліпнину з поліуретану бельгійської фірми GAUDI DECOR - однієї з кращих в світі компаній з виробництва декору з поліуретану.

Продукція відрізняється високою якістю, чіткими лініями малюнка, величезним вибором декору для інтер'єру. Колони, ніші, портали, каміни, молдинги, плінтуси, карнизи та інші елементи для оздоблення стелі та стін допоможуть вам створити затишок і досконалий дизайн.

Вашій увазі надаються понад 850 ліпних виробів, відмінно підходять для створення неповторного, вишукано-витонченого інтер'єру.

Колекція ліпних виробів GaudiDecor вигідно відрізняється від інших завдяки своїм характеристикам:

 • Екологічність - згідно міжнародному сертифікату якості BS EN ISO 9002.
 • Поєднання високого рівня якості і вигідної ціни - забезпечується новітніми технологіями виробництва.
 • Зручність монтажу - вироби встановлюються за технологією, описаною в інструкції, яка не вимагає володіння специфічними професійними навичками.
 • Гнучкі карнизи і молдинги - практично всі прямолінійні елементи дублюються гнучкими аналогами з ідентичним профілем.
 • Можливість фарбування елементів - особливий вид захисного покриття дозволяє не тільки тонування, але і створення ефектів старіння, фактури мармурової крихти, золочення, патинування.
 • Наявність ряду елементів придатних для обробки фасадів - дозволить декорувати не тільки приміщення, а й фасади.

Ліпнина Gaudi Decor є королевою декору. Вона дарує вам можливість відтворити в своєму житті таємниці епохи Рококо, дивовижність ліній готичного стилю, строгість і шик класики, таємничість стилю Бароко, легкість епохи Ренесансу.